Вологостійкий плінтус МДФ стандартних та індивідуальних розмірів. Фарбування за каталогами RAL color system та NCS color сучасний дизайн і готовність до монтажу.






- .
Плінтус МДФ






Cars170,00 ₴
Універсальний колір і витончена форма плінтуса, тому підходить в різні інтер’єрні рішення і до будь-яких підлог.
Плінтус МДФ LightForm білий RAL 9003 розмір 60х12х2000 мм. арт. МС
опис:
Універсальний колір і витончена форма плінтуса, тому підходить в різні інтер’єрні рішення і до будь-яких підлог.
Цілком готовий до монтажу, не вимагаю додаткової обробки або фарбування.
Доступні кілька висот планки: 60, 80 та 100 мм, перекриття по підлозі – 12 мм.
Покриття плінтуса:
• Білий RAL 9003;
• Забарвлений у будь-який колір за системою RAL.
Фарби по RAL (крім білого кольору) приймаються від 30 п.м. одного кольору, якщо метраж менший за Домовленості!
| Вага | 1 кг |
|---|---|
| Розміри | 207 × 6 × 1,2 см |
| RAL/NCS | Так |
| Висота (мм) | 60 мм |
| Глибина (мм) | 12мм |
| Довжина (мм) | 2070мм |
| Матеріал | МДФ |
| Покриття | фарба Sayerlack |
Тільки покупці, які увійшли на сайт і вже купили цей товар, можуть залишати відгуки.


Vestibulum curae torquent diam diam commodo parturient penatibus nunc dui adipiscing convallis bulum parturient suspendisse parturient a.Parturient in parturient scelerisque nibh lectus quam a natoque adipiscing a vestibulum hendrerit et pharetra fames nunc.
Scelerisque adipiscing bibendum sem vestibulum et in a a a purus lectus faucibus lobortis tincidunt purus lectus nisl class eros.Condimentum a et ullamcorper dictumst mus et tristique elementum nam inceptos hac parturient scelerisque vestibulum.
Ще немає облікового запису?
Створити обліковий запис
Відгуки
Відгуків немає, поки що.