Вологостійкий плінтус МДФ стандартних та індивідуальних розмірів. Фарбування за каталогами RAL color system та NCS color сучасний дизайн і готовність до монтажу.






- .
Плінтус МДФ






Cars200,00 ₴
Плінтус МДФ висотою 100мм товщиною 12 мм
Універсальний колір та форма тому що підходить під буль яке дизайнерське рішення
Плінтус МДФ висотою 100мм товщиною 12 мм
Універсальний колір та форма тому що підходить під буль яке дизайнерське рішення
| Вага | 1 кг |
|---|---|
| Розміри | 207 × 10 × 1,2 см |
| RAL/NCS | Так |
| Висота (мм) | 100 мм |
| Глибина (мм) | 12мм |
| Довжина (мм) | 2070мм |
| Матеріал | МДФ |
| Покриття | фарба Sayerlack |
Тільки покупці, які увійшли на сайт і вже купили цей товар, можуть залишати відгуки.


Vestibulum curae torquent diam diam commodo parturient penatibus nunc dui adipiscing convallis bulum parturient suspendisse parturient a.Parturient in parturient scelerisque nibh lectus quam a natoque adipiscing a vestibulum hendrerit et pharetra fames nunc.
Scelerisque adipiscing bibendum sem vestibulum et in a a a purus lectus faucibus lobortis tincidunt purus lectus nisl class eros.Condimentum a et ullamcorper dictumst mus et tristique elementum nam inceptos hac parturient scelerisque vestibulum.
Ще немає облікового запису?
Створити обліковий запис
Відгуки
Відгуків немає, поки що.