Вологостійкий плінтус МДФ стандартних та індивідуальних розмірів. Фарбування за каталогами RAL color system та NCS color сучасний дизайн і готовність до монтажу.






- .
Плінтус МДФ






Cars1 639,00 ₴
Панель декоративна поліуретанова Art Decor
| Артикул для відображення на сайті | W 370 |
|---|---|
| Назва модифікації | Панель декоративна поліуретанова Art Decor W 370 |
| Гнучкість | Жорстка |
| Ширина, мм | 250 |
| Товщина, мм | 16 |
| Довжина, мм | 2000 |
| Mатеріал вироба | Поліуретан (PU) |
| Розділ | 3D панелі |
| Бренд | Art Decor |
| Країна виробництва | Україна |
| Патент | № 46349 |
| RAL/NCS | Так |
|---|---|
| Висота (мм) | 250 мм |
| Глибина (мм) | 16 мм |
| Довжина (мм) | 2000 мм |
| Матеріал | поліуретан |
| Покриття | без покриття |
Тільки покупці, які увійшли на сайт і вже купили цей товар, можуть залишати відгуки.


Vestibulum curae torquent diam diam commodo parturient penatibus nunc dui adipiscing convallis bulum parturient suspendisse parturient a.Parturient in parturient scelerisque nibh lectus quam a natoque adipiscing a vestibulum hendrerit et pharetra fames nunc.
Scelerisque adipiscing bibendum sem vestibulum et in a a a purus lectus faucibus lobortis tincidunt purus lectus nisl class eros.Condimentum a et ullamcorper dictumst mus et tristique elementum nam inceptos hac parturient scelerisque vestibulum.
Ще немає облікового запису?
Створити обліковий запис
Відгуки
Відгуків немає, поки що.