Вологостійкий плінтус МДФ стандартних та індивідуальних розмірів. Фарбування за каталогами RAL color system та NCS color сучасний дизайн і готовність до монтажу.






- .
Плінтус МДФ






Cars207,00 ₴
Плінтус полімерний Grand Decor
Лінійка продукції iз полімеру підвищеної щільності (HDPS) під брендом Grand Decor – це вологостійкі міцні вироби, які легко монтуються, не піддаються старінню, підлягають фарбуванню будь-якими типами фарби, при цьому вся продукція поєднує в собі ідеальне співвідношення ціни та якості.
Плінтуси в білому кольорі з колекції Grand Decor (HDPS) вже мають ґрунтове покриття і не потребують фарбування після встановлення.
| Штрихкод | 4823087113793 |
|---|---|
| Артикул для відображення на сайті | HCR 514 |
| Розділ | Плінтуси |
| Гнучкість | Жорсткий |
| Висота, мм | 100 |
| Товщина, мм | 21 |
| Довжина, мм | 2000 |
| Mатеріал вироба | Полімер підвищеної щільності (HDPS), гнучкі – Поліуретан (PU) |
| Бренд | Grand Decor |
| Країна виробництва | Україна |
| RAL/NCS | Так |
|---|---|
| Висота (мм) | 100 мм |
| Глибина (мм) | 21мм |
| Довжина (мм) | 2000 мм |
| Матеріал | Полімер, поліуретан |
| Покриття | без покриття |
Тільки покупці, які увійшли на сайт і вже купили цей товар, можуть залишати відгуки.


Vestibulum curae torquent diam diam commodo parturient penatibus nunc dui adipiscing convallis bulum parturient suspendisse parturient a.Parturient in parturient scelerisque nibh lectus quam a natoque adipiscing a vestibulum hendrerit et pharetra fames nunc.
Scelerisque adipiscing bibendum sem vestibulum et in a a a purus lectus faucibus lobortis tincidunt purus lectus nisl class eros.Condimentum a et ullamcorper dictumst mus et tristique elementum nam inceptos hac parturient scelerisque vestibulum.
Ще немає облікового запису?
Створити обліковий запис
Відгуки
Відгуків немає, поки що.