Вологостійкий плінтус МДФ стандартних та індивідуальних розмірів. Фарбування за каталогами RAL color system та NCS color сучасний дизайн і готовність до монтажу.






- .
Плінтус МДФ






Cars275,00 ₴
Модель з чіткими кутами середнього розміру. Тоненька смуга в верхній частині надає, за скромним задумом, моделі індивідуальність, яка запам’ятається прихильникам стилю без зайвих деталей.
Модель з чіткими кутами середнього розміру. Тоненька смуга в верхній частині надає, за скромним задумом, моделі індивідуальність, яка запам’ятається прихильникам стилю без зайвих деталей.
| Вага | 1 кг |
|---|---|
| Розміри | 200 × 11 × 2 см |
| RAL/NCS | Так |
| Висота (мм) | 108 мм |
| Глибина (мм) | 14,5 мм |
| Довжина (мм) | 2000 мм |
| Матеріал | Дюрополімер |
| Покриття | без покриття |
Тільки покупці, які увійшли на сайт і вже купили цей товар, можуть залишати відгуки.


Vestibulum curae torquent diam diam commodo parturient penatibus nunc dui adipiscing convallis bulum parturient suspendisse parturient a.Parturient in parturient scelerisque nibh lectus quam a natoque adipiscing a vestibulum hendrerit et pharetra fames nunc.
Scelerisque adipiscing bibendum sem vestibulum et in a a a purus lectus faucibus lobortis tincidunt purus lectus nisl class eros.Condimentum a et ullamcorper dictumst mus et tristique elementum nam inceptos hac parturient scelerisque vestibulum.
Ще немає облікового запису?
Створити обліковий запис
Відгуки
Відгуків немає, поки що.