Вологостійкий плінтус МДФ стандартних та індивідуальних розмірів. Фарбування за каталогами RAL color system та NCS color сучасний дизайн і готовність до монтажу.






- .
Плінтус МДФ






Cars260,00 ₴
Профіль алюмінієвий тіньового шва АПТШ 21 мм з LED для підвісної стелі 3м. Фарбований в RAL
Профіль тіньового шва (або тіньовий профіль) використовується для створення тіньового шва по периметру гіпсокартонних стель. Використання профілю для тіньового шва спрощує і прискорює монтаж.
Профіль алюмінієвий тіньового шва АПТШ 21 мм з LED для підвісної стелі 3м. Фарбований в RAL
Профіль тіньового шва (або тіньовий профіль) використовується для створення тіньового шва по периметру гіпсокартонних стель. Використання профілю для тіньового шва спрощує і прискорює монтаж.
Переваги:
Як змонтувати профіль?
Фарбування в будь-який RAL!!!!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Висота | 63.6 мм |
| Ширина | 64.6 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 3000 мм |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Вид профілю | Стельовий |
| RAL/NCS | Так |
|---|---|
| Висота (мм) | 63,6 мм |
| Глибина (мм) | 64,6 |
| Довжина (мм) | 3000 мм |
| Матеріал | алюміній |
| Покриття | фарба порошкова |
Тільки покупці, які увійшли на сайт і вже купили цей товар, можуть залишати відгуки.


Vestibulum curae torquent diam diam commodo parturient penatibus nunc dui adipiscing convallis bulum parturient suspendisse parturient a.Parturient in parturient scelerisque nibh lectus quam a natoque adipiscing a vestibulum hendrerit et pharetra fames nunc.
Scelerisque adipiscing bibendum sem vestibulum et in a a a purus lectus faucibus lobortis tincidunt purus lectus nisl class eros.Condimentum a et ullamcorper dictumst mus et tristique elementum nam inceptos hac parturient scelerisque vestibulum.
Ще немає облікового запису?
Створити обліковий запис
Відгуки
Відгуків немає, поки що.